Witamy w

Piekarnia Mima

Aktualności

Sezon na truskawki 🍓

W naszej ofercie znajdziecie m.in. takie produkty jak:   🍓Drożdżówka z truskawkami 2,30 zł/ szt (w sprzedaży we wszystkich sklepach firmowych) 🍓Placek drożdżowy z truskawkami 29,00 zł/kg (na zamówienie (…)

PRACA SEZONOWA 2022

Szukamy młodych, energicznych osób do pracy na sezon wakacyjny (lipiec- sierpień) w naszych sklepach firmowych. Mile widziane doświadczenie (obsługa kasy fiskalnej, terminala) oraz orzeczenie do celów sanitarno- epidemiologicznych – (…)

TŁUSTY CZWARTEK 2022

Już 24 lutego będziemy obchodzić najsłodszy dzień w roku – TŁUSTY CZWARTEK ! W naszej ofercie znajdziecie pączki: – z marmoladą wieloowocową – z marmoladą różaną – z powidłami (…)

Walentynki ❤️

Szanowni klienci, w sobotę (12 lutego) oraz w poniedziałek (14 lutego) w naszych sklepach firmowych w sprzedaży oferta walentynkowa  W ofercie dostępne są: torty w kształcie serca z napisem (…)

0 % VAT

  Szanowni klienci, w związku z uchwaloną przez Sejm 13 stycznia 2022 r. ustawą o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług (druki sejmowe poselskiego projektu ww. ustawy (…)

Sezon na jagody

Szanowni klienci, trwa “Sezon na jagody”. Zapraszamy do naszych sklepów firmowych po świeże wypieki z jagodami. W ofercie sezonowej dostępne są:   Jagodzianka 3,50 zł/szt.   Placek drożdżowy z (…)

Sezon na truskawki 🍓

Szanowni klienci, rozpoczynamy “Sezon na truskawki”. Zapraszamy do naszych sklepów firmowych po świeże wypieki z truskawkami. W ofercie sezonowej dostępne są:   Drożdżówka z truskawkami 1,65 zł/szt.   Placek (…)

Oferta pracy: SPRZEDAWCA

Piekarnia MIMA zatrudni osobę na stanowisko SPRZEDAWCA na pełen etat do pracy w sklepie/ sklepach firmowych na terenie Ostrowa Wielkopolskiego. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na nasz adres (…)

Wielkanoc 2021

Szanowni klienci ! Informujemy, że przyjmujemy zamówienia na Wielkanoc zamówienia można składać osobiście we wszystkich naszych sklepach firmowych, telefonicznie, lub za pomocą formularza na naszej stronie internetowej www.piekarniamima.pl do (…)

Dane kontaktowe

  • Piekarnia MIMA
  • ul. Prof. Kaliny 47
  • Ostrów Wielkopolski

W celu uzyskania dodatkowych informacji o naszych produktach, możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza lub telefonicznie od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00-14:00.

  • 62 738 75 36

Formularz kontaktowy

    Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.