Witamy w

Piekarnia Mima

Aktualności

BOŻE NARODZENIE 2022

Szanowni klienci, przyjmujemy zamówienia na wypieki świąteczne. Zamówienia można składać we wszystkich naszych sklepach firmowych osobiście, telefonicznie lub za pomocą formularza na naszej stronie internetowej www.piekarniamima.pl do 16 grudnia (…)

Sezon na truskawki 🍓

W naszej ofercie znajdziecie m.in. takie produkty jak:   🍓Drożdżówka z truskawkami 2,30 zł/ szt (w sprzedaży we wszystkich sklepach firmowych) 🍓Placek drożdżowy z truskawkami 29,00 zł/kg (na zamówienie (…)

PRACA SEZONOWA 2022

Szukamy młodych, energicznych osób do pracy na sezon wakacyjny (lipiec- sierpień) w naszych sklepach firmowych. Mile widziane doświadczenie (obsługa kasy fiskalnej, terminala) oraz orzeczenie do celów sanitarno- epidemiologicznych – (…)

TŁUSTY CZWARTEK 2022

Już 24 lutego będziemy obchodzić najsłodszy dzień w roku – TŁUSTY CZWARTEK ! W naszej ofercie znajdziecie pączki: – z marmoladą wieloowocową – z marmoladą różaną – z powidłami (…)

Walentynki ❤️

Szanowni klienci, w sobotę (12 lutego) oraz w poniedziałek (14 lutego) w naszych sklepach firmowych w sprzedaży oferta walentynkowa  W ofercie dostępne są: torty w kształcie serca z napisem (…)

0 % VAT

  Szanowni klienci, w związku z uchwaloną przez Sejm 13 stycznia 2022 r. ustawą o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług (druki sejmowe poselskiego projektu ww. ustawy (…)

Sezon na jagody

Szanowni klienci, trwa “Sezon na jagody”. Zapraszamy do naszych sklepów firmowych po świeże wypieki z jagodami. W ofercie sezonowej dostępne są:   Jagodzianka 3,50 zł/szt.   Placek drożdżowy z (…)

Sezon na truskawki 🍓

Szanowni klienci, rozpoczynamy “Sezon na truskawki”. Zapraszamy do naszych sklepów firmowych po świeże wypieki z truskawkami. W ofercie sezonowej dostępne są:   Drożdżówka z truskawkami 1,65 zł/szt.   Placek (…)

Oferta pracy: SPRZEDAWCA

Piekarnia MIMA zatrudni osobę na stanowisko SPRZEDAWCA na pełen etat do pracy w sklepie/ sklepach firmowych na terenie Ostrowa Wielkopolskiego. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na nasz adres (…)

Dane kontaktowe

  • Piekarnia MIMA
  • ul. Prof. Kaliny 47
  • Ostrów Wielkopolski

W celu uzyskania dodatkowych informacji o naszych produktach, możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza lub telefonicznie od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00-14:00.

  • 62 738 75 36

Formularz kontaktowy