Witamy w

Piekarnia Mima

Aktualności

Tłusty Czwartek 2020

Szanowni klienci ! Już za 3 dni najważniejsze święto w roku – TŁUSTY CZWARTEK ! Zapraszamy do naszych sklepów firmowych po świeżutkie pączki W ofercie: – pączki z marmoladą (…)

❤️ Walentynki ❤️

Szanowni klienci ! Zbliżają się walentynki, zachęcamy do składania zamówień na słodkie, walentynkowe wypieki. W ofercie m.in. ❤️ Tort w kształcie serca z napisem 32 zł/kg ❤️ Serduszka z pianką i (…)

Dzień Babci i Dziadka

Szanowni klienci, z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka przygotowaliśmy ofertę specjalną, a w niej m.in.   💝 Tort w kształcie serca z napisem 32 zł/kg 💝 Serduszka z pianką (…)

🎄 Boże Narodzenie 🎄

Szanowni klienci ! Dziś ruszają zapisy na wypieki świąteczne 🎄🎅🎄 Zamówienia można składać we wszystkich naszych sklepach firmowych osobiście, telefonicznie (62 738 75 36) lub za pomocą formularza na naszej (…)

Rogale Marcińskie

Szanowni klienci ! Zapraszamy do naszych sklepów firmowych po pyszne Rogale Marcińskie z nadzieniem z białego maku, orzechów i migdałów które kupicie w cenie 30 zł za kilogram. Życzymy (…)

Chleb profesorski z certyfikatem

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że 30 października 2019 r. podczas XXXIV certyfikacji w programie „Doceń polskie” nasz CHLEB PROFESORSKI zdobył certyfikat DOCEŃ POLSKIE, a także specjalne wyróżnienie TOP (…)

💜Sezon na śliwki💜

Rozpoczynamy sezon na śliwki. W naszej sezonowej ofercie znajdziecie: 💜drożdżówkę ze śliwkami 1,40 zł/szt 💜 placek drożdżowy ze śliwkami 19,00 zł/kg 💜 Śliwkowiec- ciasto jogurtowe ze śliwkami 21,00 zł/kg   Serdecznie (…)

🍪 Ciastka w nowych opakowaniach 🍪

Szanowni klienci ! W naszych sklepach firmowych pojawiły się ciastka w zupełnie nowych opakowaniach ! Codziennie świeżo robione, ręcznie pakowane ciastka z piekarni MIMA  

🍓 Sezon na truskawki 🍓

Sezon na truskawki w pełni. W naszej sezonowej ofercie znajdziecie: 🍓 drożdżówkę z truskawkami 1,40 zł/szt 🍓 placek drożdżowy z truskawkami 19,00 zł/kg 🍓 placek z galaretką i truskawkami 26,00 zł/kg   (…)

Dane kontaktowe

  • Piekarnia MIMA
  • ul. Prof. Kaliny 47
  • Ostrów Wielkopolski

W celu uzyskania dodatkowych informacji o naszych produktach, możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza lub telefonicznie od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00-14:00.

  • 62 738 75 36

Formularz kontaktowy

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.