Witamy w

Piekarnia Mima

Aktualności

Wielkanoc 2021

Szanowni klienci ! Informujemy, że przyjmujemy zamówienia na Wielkanoc zamówienia można składać osobiście we wszystkich naszych sklepach firmowych, telefonicznie, lub za pomocą formularza na naszej stronie internetowej www.piekarniamima.pl do (…)

TŁUSTY CZWARTEK 2021

W tym roku wyjątkowo wcześnie, bo już 11 lutego obchodzić będziemy najsłodszy dzień w roku- TŁUSTY CZWARTEK. W naszej ofercie znajdziecie pączki: z marmoladą wieloowocową z marmoladą różaną z (…)

Dzień Babci i Dziadka

Szanowni klienci ! Tylko do poniedziałku (18 stycznia) przyjmujemy zamówienia na słodkie wypieki na Dzień Babci i Dziadka W ofercie m.in. torciki w kształcie serca z napisem „Dzień Babci” (…)

Godziny otwarcia sklepów Boże Narodzenie 2020

Szanowni klienci, zamieszczamy godziny otwarcia naszych sklepów firmowych w święta Bożego Narodzenia oraz w Sylwestra. Przypominamy, że odbiór zamówionych ciast i placków będzie możliwy w środę (23.12.) w godzinach (…)

Boże Narodzenie 2020

Szanowni klienci ! Od dziś przyjmujemy zamówienia na wypieki świąteczne  Zamówienia można składać we wszystkich naszych sklepach firmowych osobiście, telefonicznie lub za pomocą formularza na naszej stronie internetowej www.piekarniamima.pl do (…)

Rogale marcińskie

JUŻ SĄ ! ROGALE z nadzieniem z białego maku, orzechów i migdałów dostępne we wszystkich naszych sklepach firmowych w cenie 32,00 zł za kilogram  

Zamówienia na Wszystkich Świętych

Szanowni klienci ! Przyjmujemy zamówienia na ciasta i placki na Wszystkich Świętych. Zamówienia można składać we wszystkich naszych sklepach firmowych do 27 października (wtorek). Odbiór zamówień 31 października (sobota). (…)

NOWY SKLEP FIRMOWY W ODOLANOWIE

Szanowni klienci ! Już 2 września otwarcie naszego nowego sklepu firmowego w Odolanowie. Dotychczasowy sklep na rynku w Odolanowie zostanie przeniesiony na Plac Kościuszki 3 Zapraszamy i życzymy smacznego (…)

NOWOŚĆ ! Chleb IG dla cukrzyków

Chleb IG dla cukrzyków pieczywo mieszane, pszenno-żytnie zawiera dynię, słonecznik, siemię lniane, otręby pszenne, płatki owsiane o niskim indeksie glikemicznym IG-54 ( cukry wolno rozkładają się w organizmie, dlatego (…)

Dane kontaktowe

  • Piekarnia MIMA
  • ul. Prof. Kaliny 47
  • Ostrów Wielkopolski

W celu uzyskania dodatkowych informacji o naszych produktach, możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza lub telefonicznie od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00-14:00.

  • 62 738 75 36

Formularz kontaktowy

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.