Witamy w

Piekarnia Mima

Aktualności

Oferta pracy !

Piekarnia MIMA zatrudni osobę na stanowisko – CUKIERNIK. Praca dwuzmianowa na pełen etat w zakładzie produkcyjnym w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Prof. Kaliny 47. Mile widziane osoby z doświadczeniem (…)

NOWY SKLEP FIRMOWY W SIEROSZEWICACH

Szanowni klienci ! Już w maju otwieramy dla Was nasz nowy sklep firmowy w Sieroszewicach przy ul. Ostrowskiej 65 a !!! Wielkie otwarcie już 27 maja o godz. 6:00. (…)

🐥 Wielkanoc 🐥

Szanowni klienci ! Przyjmujemy zamówienia na Wielkanoc. Zamówienia można składać we wszystkich naszych sklepach firmowych osobiście, telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej www.piekarniamima.pl do 4 kwietnia br.

Dzień Kobiet

Szanowni klienci ! Już 8 marca- Dzień Kobiet 💐 Zachęcamy do składania zamówień na babeczki ze śmietaną i owocami

Tłusty Czwartek 2020

Szanowni klienci ! Już za 3 dni najważniejsze święto w roku – TŁUSTY CZWARTEK ! Zapraszamy do naszych sklepów firmowych po świeżutkie pączki W ofercie: – pączki z marmoladą (…)

❤️ Walentynki ❤️

Szanowni klienci ! Zbliżają się walentynki, zachęcamy do składania zamówień na słodkie, walentynkowe wypieki. W ofercie m.in. ❤️ Tort w kształcie serca z napisem 32 zł/kg ❤️ Serduszka z pianką i (…)

Dzień Babci i Dziadka

Szanowni klienci, z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka przygotowaliśmy ofertę specjalną, a w niej m.in.   💝 Tort w kształcie serca z napisem 32 zł/kg 💝 Serduszka z pianką (…)

🎄 Boże Narodzenie 🎄

Szanowni klienci ! Dziś ruszają zapisy na wypieki świąteczne 🎄🎅🎄 Zamówienia można składać we wszystkich naszych sklepach firmowych osobiście, telefonicznie (62 738 75 36) lub za pomocą formularza na naszej (…)

Rogale Marcińskie

Szanowni klienci ! Zapraszamy do naszych sklepów firmowych po pyszne Rogale Marcińskie z nadzieniem z białego maku, orzechów i migdałów które kupicie w cenie 30 zł za kilogram. Życzymy (…)

Dane kontaktowe

  • Piekarnia MIMA
  • ul. Prof. Kaliny 47
  • Ostrów Wielkopolski

W celu uzyskania dodatkowych informacji o naszych produktach, możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza lub telefonicznie od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00-14:00.

  • 62 738 75 36

Formularz kontaktowy

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.