Witamy w

Piekarnia Mima

Aktualności

Sezon na jagody

Szanowni klienci, trwa „Sezon na jagody”. Zapraszamy do naszych sklepów firmowych po świeże wypieki z jagodami. W ofercie sezonowej dostępne są:   Jagodzianka 3,50 zł/szt.   Placek drożdżowy z (…)

Sezon na truskawki 🍓

Szanowni klienci, rozpoczynamy „Sezon na truskawki”. Zapraszamy do naszych sklepów firmowych po świeże wypieki z truskawkami. W ofercie sezonowej dostępne są:   Drożdżówka z truskawkami 1,65 zł/szt.   Placek (…)

Oferta pracy: SPRZEDAWCA

Piekarnia MIMA zatrudni osobę na stanowisko SPRZEDAWCA na pełen etat do pracy w sklepie/ sklepach firmowych na terenie Ostrowa Wielkopolskiego. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na nasz adres (…)

Wielkanoc 2021

Szanowni klienci ! Informujemy, że przyjmujemy zamówienia na Wielkanoc zamówienia można składać osobiście we wszystkich naszych sklepach firmowych, telefonicznie, lub za pomocą formularza na naszej stronie internetowej www.piekarniamima.pl do (…)

TŁUSTY CZWARTEK 2021

W tym roku wyjątkowo wcześnie, bo już 11 lutego obchodzić będziemy najsłodszy dzień w roku- TŁUSTY CZWARTEK. W naszej ofercie znajdziecie pączki: z marmoladą wieloowocową z marmoladą różaną z (…)

Dzień Babci i Dziadka

Szanowni klienci ! Tylko do poniedziałku (18 stycznia) przyjmujemy zamówienia na słodkie wypieki na Dzień Babci i Dziadka W ofercie m.in. torciki w kształcie serca z napisem „Dzień Babci” (…)

Godziny otwarcia sklepów Boże Narodzenie 2020

Szanowni klienci, zamieszczamy godziny otwarcia naszych sklepów firmowych w święta Bożego Narodzenia oraz w Sylwestra. Przypominamy, że odbiór zamówionych ciast i placków będzie możliwy w środę (23.12.) w godzinach (…)

Boże Narodzenie 2020

Szanowni klienci ! Od dziś przyjmujemy zamówienia na wypieki świąteczne  Zamówienia można składać we wszystkich naszych sklepach firmowych osobiście, telefonicznie lub za pomocą formularza na naszej stronie internetowej www.piekarniamima.pl do (…)

Rogale marcińskie

JUŻ SĄ ! ROGALE z nadzieniem z białego maku, orzechów i migdałów dostępne we wszystkich naszych sklepach firmowych w cenie 32,00 zł za kilogram  

Dane kontaktowe

  • Piekarnia MIMA
  • ul. Prof. Kaliny 47
  • Ostrów Wielkopolski

W celu uzyskania dodatkowych informacji o naszych produktach, możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza lub telefonicznie od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00-14:00.

  • 62 738 75 36

Formularz kontaktowy

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.