Witamy w

Piekarnia Mima

Aktualności

Rogale Marcińskie

Szanowni klienci ! Zapraszamy do naszych sklepów firmowych po pyszne Rogale Marcińskie z nadzieniem z białego maku, orzechów i migdałów które kupicie w cenie 30 zł za kilogram. Życzymy (…)

Chleb profesorski z certyfikatem

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że 30 października 2019 r. podczas XXXIV certyfikacji w programie „Doceń polskie” nasz CHLEB PROFESORSKI zdobył certyfikat DOCEŃ POLSKIE, a także specjalne wyróżnienie TOP (…)

💜Sezon na śliwki💜

Rozpoczynamy sezon na śliwki. W naszej sezonowej ofercie znajdziecie: 💜drożdżówkę ze śliwkami 1,40 zł/szt 💜 placek drożdżowy ze śliwkami 19,00 zł/kg 💜 Śliwkowiec- ciasto jogurtowe ze śliwkami 21,00 zł/kg   Serdecznie (…)

🍪 Ciastka w nowych opakowaniach 🍪

Szanowni klienci ! W naszych sklepach firmowych pojawiły się ciastka w zupełnie nowych opakowaniach ! Codziennie świeżo robione, ręcznie pakowane ciastka z piekarni MIMA  

🍓 Sezon na truskawki 🍓

Sezon na truskawki w pełni. W naszej sezonowej ofercie znajdziecie: 🍓 drożdżówkę z truskawkami 1,40 zł/szt 🍓 placek drożdżowy z truskawkami 19,00 zł/kg 🍓 placek z galaretką i truskawkami 26,00 zł/kg   (…)

NOWY SKLEP FIRMOWY W KALISZU

Kochani! Już wkrótce otwieramy dla Was nasz nowy sklep firmowy w Kaliszu przy ul. Górnośląskiej 48. Będzie mnóstwo pysznego pieczywa, słodkości, kawa na miejscu i na wynos i wiele, (…)

Kawa na Partyzanckiej ☕️

Szanowni klienci ! Zapraszamy na pyszną i aromatyczną kawę do naszego sklepu firmowego przy ul. Partyzanckiej 5 w Ostrowie Wielkopolskim. Kawa dostępna na miejscu i na wynos 😉

Życzenia Wielkanocne

Z okazji Świąt Wielkanocnych 🐣🐥🐰 życzymy wszystkim naszym klientom, kontrahentom, przyjaciołom, a przede wszystkim naszym współpracownikom wszystkiego co najlepsze i najprzyjemniejsze ☺️rodzinnej atmosfery, szczęścia osobistego, pogody ducha, smacznego święconego jajka i suto (…)

Praca w Kaliszu od zaraz !

Zatrudnimy osobę na stanowisko sprzedawca do jednego z naszych sklepów firmowych. Praca na pełen etat, od zaraz. Zainteresowanych prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy 😉

Dane kontaktowe

  • Piekarnia MIMA
  • ul. Prof. Kaliny 47
  • Ostrów Wielkopolski

W celu uzyskania dodatkowych informacji o naszych produktach, możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza lub telefonicznie od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00-14:00.

  • 62 738 75 36

Formularz kontaktowy

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.